Odblokowywanie spostrzeżeń: A Wniosek Popularnego Firma Książki

Firma książki mogą provide ważne spostrzeżenia i strategie dla ludzie i firmy mając na celu ulepszenie ich efektywność i osiągnąć swoje cele. Niemniej jednak, z wiele książki oferowane na rynku, może to być trudne zrozumieć które zasługują na czytanie. W tym post, my oferta streszczenia kilka z najbardziej popularnych i wybitny firma książek, aby asysta sprawiasz, że poinformujesz wybory o tym, które książki przeczytać i jak zastosować ich lekcje we własnym organizacja lub kariera.

{ pierwszą książką na naszej liście jest „The Lean Startup” autorstwa Erica Riesa. Ta książka zapewnia i struktura dla konstruowanie udane startupy przez koncentrując się na produkcja minimum wykonalne przedmiot (MVP) i stale testowanie i powtarzanie w oparciu o klient. Ries twierdzi, że tradycyjny organizacja planowanie to często niewystarczające dla start-upy, który jest bardziej zwinny technika jest potrzebna, aby {osiągnąć| osiągnąć| osiągnąć sukces. On podobnie zmartwienia wartość określanie streszczenia ksiazek biznesowych rozwój i zysk z porażki.

{ Kolejny popularny biznes to „7 nawyków skutecznego działania” Stephena Coveya. Ta książka to klasyk poradnik, który faktycznie był szeroko czytany i używane w świat biznesu. 7 Covey'a praktyki to: 1) Bądź proaktywny, 2) Rozpocznij od koniec na uwadze, 3) Na pierwszym miejscu stawiaj first, 4) Pomyśl o wygranej, 5) Szukaj pierwszy do rozumienia, a potem być zrozumianym, 6) Synergia i 7) Ostrzenie piły. Te nawyki są oznaczone do pomagać osoby i organizacje stać się bardziej niezawodny i wydajny przez koncentrując się na swoich mocnych stronach i interakcja do osiągnięcia typowe cele.

{„Od dobrego do wielkiego” Jima Collinsa to kolejny popularny biznes książka, która oferty spostrzeżeń, jak przejąć firmę od świetnie do świetny. Collins i jego zespół badaczy zbadali 11 biznes, który przeszedł z świetnie do doskonały i zidentyfikowano pospolity atrybuty, które pozwolił im to zrobić. Te obejmują silnego poczucia cel, {skup się na| skoncentrować się na zdyscyplinowanym wykonaniu,

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *